Essentra Components 61AST25075
Part No.:
61AST25075
Datasheet:
61AST25075.pdf
Description:
ANCHOR RIVET, STEEL PIN, .250 HO
Shipping
Inventory:0
Comments
61AST25075 Specifications
Rivet Length:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"