Essentra Components 62MP0187W
Part No.:
62MP0187W
Datasheet:
62MP0187W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .187 IN HOL
Shipping
Inventory:2,371
Comments
62MP0187W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Flange Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Panel Thickness:
0.062" (1.58mm) 1/16"