Essentra Components 62MP0250
Part No.:
62MP0250
Description:
HOLE PLUG 0.250" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:10,349
Comments
62MP0250 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Flange Diameter:
0.312" (7.92mm)
Panel Thickness:
0.062" (1.57mm)