Essentra Components 62MP0312
Part No.:
62MP0312
Description:
HOLE PLUG 0.312" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:15,965
Comments
62MP0312 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.312" (7.92mm)
Flange Diameter:
0.375" (9.53mm)
Panel Thickness:
0.062" (1.57mm)