Essentra Components 62MP0312W
Part No.:
62MP0312W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .312 IN HOL
Shipping
Inventory:4,070
Comments
62MP0312W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.312" (7.93mm)
Flange Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness:
0.062" (1.58mm) 1/16"