Essentra Components 62MP0375
Part No.:
62MP0375
Datasheet:
62MP0375.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.375" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:9,164
Comments
62MP0375 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.375" (9.53mm)
Flange Diameter:
0.468" (11.89mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"