Essentra Components 62MP0437
Part No.:
62MP0437
Datasheet:
62MP0437.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.437" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:13,332
Comments
62MP0437 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.437" (11.10mm)
Flange Diameter:
0.531" (13.49mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"