Essentra Components 62MP0437W
Part No.:
62MP0437W
Datasheet:
62MP0437W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .437 IN HOL
Shipping
Inventory:17,264
Comments
62MP0437W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.437" (11.10mm)
Flange Diameter:
0.531" (13.49mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"