Essentra Components 62MP0500
Part No.:
62MP0500
Description:
HOLE PLUG 0.500" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:4,416
Comments
62MP0500 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.500" (12.70mm) 1/2"
Flange Diameter:
0.578" (14.68mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"