Essentra Components 62MP0500W
Part No.:
62MP0500W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .500 IN HOL
Shipping
Inventory:13,961
Comments
62MP0500W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.500" (12.70mm)
Flange Diameter:
0.578" (14.68mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"