Essentra Components 62MP0562W
Part No.:
62MP0562W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .562 IN HOL
Shipping
Inventory:576
Comments
62MP0562W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.562" (14.28mm)
Flange Diameter:
0.656" (16.66mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"