Essentra Components 62MP0625
Part No.:
62MP0625
Datasheet:
62MP0625.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.625" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:27,553
Comments
62MP0625 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.625" (15.88mm)
Flange Diameter:
0.718" (18.24mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"