Essentra Components 62MP0625W
Part No.:
62MP0625W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .625 IN HOL
Shipping
Inventory:1,599
Comments
62MP0625W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.625" (15.88mm) 5/8"
Flange Diameter:
0.718" (18.24mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"