Essentra Components 62MP0687
Part No.:
62MP0687
Datasheet:
62MP0687.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.687" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:18,944
Comments
62MP0687 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.687" (17.45mm) 11/16"
Flange Diameter:
0.781" (19.84mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"