Essentra Components 62MP0750
Part No.:
62MP0750
Datasheet:
62MP0750.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.750" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:16,507
Comments
62MP0750 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:
0.922" (23.42mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"