Essentra Components 62MP0750V
Part No.:
62MP0750V
Datasheet:
62MP0750V.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.750" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:21,856
Comments
62MP0750V Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:
0.906" (23.01mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"