Essentra Components 62MP0750W
Part No.:
62MP0750W
Datasheet:
62MP0750W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .750 IN HOL
Shipping
Inventory:2,964
Comments
62MP0750W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:
0.922" (23.42mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"