Essentra Components 62MP0812
Part No.:
62MP0812
Description:
HOLE PLUG 0.812" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:19,118
Comments
62MP0812 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.812" (20.62mm)
Flange Diameter:
0.890" (22.61mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"