Essentra Components 62MP0812W
Part No.:
62MP0812W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .812 IN HOL
Shipping
Inventory:143
Comments
62MP0812W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.812" (20.63mm)
Flange Diameter:
0.890" (22.61mm) 8/9"
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"