Essentra Components 62MP0875
Part No.:
62MP0875
Datasheet:
62MP0875.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.875" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:37,092
Comments
62MP0875 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:
1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"