Essentra Components 62MP0875V
Part No.:
62MP0875V
Datasheet:
62MP0875V.pdf
Description:
HOLE PLUG 0.875" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:3,618
Comments
62MP0875V Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:
1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"