Essentra Components 62MP0875VW
Part No.:
62MP0875VW
Description:
HOLE PLUG 0.875" NYLON WHITE
Shipping
Inventory:3,377
Comments
62MP0875VW Specifications
Type:
Body Plug, Vented
Color:
White
Hole Diameter:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:
1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"