Essentra Components 62MP0875W
Part No.:
62MP0875W
Datasheet:
62MP0875W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , .875 IN HOL
Shipping
Inventory:7,062
Comments
62MP0875W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:
1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"