Essentra Components 62MP1000VW
Part No.:
62MP1000VW
Description:
VENT PLUG, SNAP IN, 1.000 IN HOL
Shipping
Inventory:2,684
Comments
62MP1000VW Specifications
Type:
Body Plug, Vented
Color:
White
Hole Diameter:
1.000" (25.40mm)
Flange Diameter:
1.203" (30.56mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"