Essentra Components 62MP1000W
Part No.:
62MP1000W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.000 IN HO
Shipping
Inventory:851
Comments
62MP1000W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.000" (25.40mm)
Flange Diameter:
1.203" (30.56mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"