Essentra Components 62MP1093
Part No.:
62MP1093
Datasheet:
62MP1093.pdf
Description:
HOLE PLUG 1.093" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:22,062
Comments
62MP1093 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
1.093" (27.76mm)
Flange Diameter:
1.218" (30.94mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"