Essentra Components 62MP1093W
Part No.:
62MP1093W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.093 IN HO
Shipping
Inventory:1,464
Comments
62MP1093W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.093" (27.76mm)
Flange Diameter:
1.222" (31.04mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"