Essentra Components 62MP1187W
Part No.:
62MP1187W
Datasheet:
62MP1187W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.187 IN HO
Shipping
Inventory:195
Comments
62MP1187W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.187" (30.15mm)
Flange Diameter:
1.315" (33.40mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"