Essentra Components 62MP1250
Part No.:
62MP1250
Datasheet:
62MP1250.pdf
Description:
HOLE PLUG 1.250" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:2,896
Comments
62MP1250 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Flange Diameter:
1.375" (34.93mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"