Essentra Components 62MP1250AW
Part No.:
62MP1250AW
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 1.250 IN HOL
Shipping
Inventory:215
Comments
62MP1250AW Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Flange Diameter:
1.500" (38.10mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"