Essentra Components 62MP1250W
Part No.:
62MP1250W
Datasheet:
62MP1250W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.250 IN HO
Shipping
Inventory:588
Comments
62MP1250W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Flange Diameter:
1.375" (34.93mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"