Essentra Components 62MP1375
Part No.:
62MP1375
Datasheet:
62MP1375.pdf
Description:
HOLE PLUG 1.375" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:966
Comments
62MP1375 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
1.375" (34.93mm)
Flange Diameter:
1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"