Essentra Components 62MP1375KOP
Part No.:
62MP1375KOP
Description:
KNOCK OUT HOLE PLUG, 1.375 IN HO
Shipping
Inventory:0
Comments
62MP1375KOP Specifications
Type:
Body Plug
Color:
Gray
Hole Diameter:
1.375" (34.93mm)
Flange Diameter:
1.500" (38.10mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"