Essentra Components 62MP1375W
Part No.:
62MP1375W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.375 IN HO
Shipping
Inventory:848
Comments
62MP1375W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.375" (34.93mm)
Flange Diameter:
1.500" (38.10mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"