Essentra Components 62MP1500
Part No.:
62MP1500
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 1.500 IN HOL
Shipping
Inventory:6,751
Comments
62MP1500 Specifications
Type:
Body Plug
Color:
Black
Hole Diameter:
1.500" (38.10mm)
Flange Diameter:
1.672" (42.47mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"