Essentra Components 62MP1500KOP
Part No.:
62MP1500KOP
Description:
KNOCK OUT HOLE PLUG, 1.500 IN HO
Shipping
Inventory:129
Comments
62MP1500KOP Specifications
Type:
Body Plug
Color:
Gray
Hole Diameter:
1.500" (38.10mm)
Flange Diameter:
1.692" (42.98mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"