Essentra Components 62MP1750
Part No.:
62MP1750
Datasheet:
62MP1750.pdf
Description:
HOLE PLUG 1.750" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:14,983
Comments
62MP1750 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
1.750" (44.45mm) 1 3/4"
Flange Diameter:
1.925" (48.90mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"