Essentra Components 62MP1750W
Part No.:
62MP1750W
Datasheet:
62MP1750W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 1.750 IN HOL
Shipping
Inventory:235
Comments
62MP1750W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
1.750" (44.45mm)
Flange Diameter:
1.935" (49.15mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"