Essentra Components 62MP2000KOP
Part No.:
62MP2000KOP
Description:
KNOCK OUT HOLE PLUG, 2.000 IN HO
Shipping
Inventory:182
Comments
62MP2000KOP Specifications
Type:
Body Plug
Color:
Gray
Hole Diameter:
2.000" (50.80mm)
Flange Diameter:
2.140" (54.36mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"