Essentra Components 62MP2000W
Part No.:
62MP2000W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 2.000 IN HOL
Shipping
Inventory:1,854
Comments
62MP2000W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
2.000" (50.80mm)
Flange Diameter:
2.140" (54.36mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"