Essentra Components 62MP2250W
Part No.:
62MP2250W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 2.250 IN HOL
Shipping
Inventory:45
Comments
62MP2250W Specifications
Type:
Body Plug
Color:
White
Hole Diameter:
2.250" (57.15mm)
Flange Diameter:
2.422" (61.52mm)
Panel Thickness:
0.250" (6.35mm) 1/4"