Essentra Components 62MP2500
Part No.:
62MP2500
Description:
HOLE PLUG 2.500" NYLON BLACK
Shipping
Inventory:4,458
Comments
62MP2500 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Flange Diameter:
2.775" (70.49mm)
Panel Thickness:
0.250" (6.35mm) 1/4"