Essentra Components 62MP3000W
Part No.:
62MP3000W
Datasheet:
62MP3000W.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 3.000 IN HOL
Shipping
Inventory:113
Comments
62MP3000W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
3.000" (76.20mm)
Flange Diameter:
3.171" (80.54mm)
Panel Thickness:
0.250" (6.35mm) 1/4"