Essentra Components 62MP3500
Part No.:
62MP3500
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 3.500 IN HOL
Shipping
Inventory:70
Comments
62MP3500 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
3.500" (88.90mm)
Flange Diameter:
3.660" (92.96mm)
Panel Thickness:
0.250" (6.35mm) 1/4"