Essentra Components 62MPS0187W
Part No.:
62MPS0187W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .187 IN HOLE
Shipping
Inventory:45,936
Comments
62MPS0187W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Flange Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"