Essentra Components 62MPS0312W
Part No.:
62MPS0312W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .312 IN HOLE
Shipping
Inventory:881
Comments
62MPS0312W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
0.312" (7.93mm)
Flange Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"