Essentra Components 62MPS0343
Part No.:
62MPS0343
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .343 IN HOLE
Shipping
Inventory:34,167
Comments
62MPS0343 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.343" (8.71mm)
Flange Diameter:
0.410" (10.41mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"