Essentra Components 62MPS0375
Part No.:
62MPS0375
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .375 IN HOLE
Shipping
Inventory:368
Comments
62MPS0375 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Flange Diameter:
0.468" (11.89mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"