Essentra Components 62MPS0375W
Part No.:
62MPS0375W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .375 IN HOLE
Shipping
Inventory:24,780
Comments
62MPS0375W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Flange Diameter:
0.468" (11.89mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"