Essentra Components 62MPS0500W
Part No.:
62MPS0500W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .500 IN HOLE
Shipping
Inventory:2,190
Comments
62MPS0500W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
0.500" (12.70mm)
Flange Diameter:
0.578" (14.68mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"